Dále doporučujeme, zábava, důležité informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Fóry, ftipy, černý humor, vtípky, kameňáky, frky

Zkuste vypnout! Fóry, ftipy, černý humor, vtípky, kameňáky, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, O ženách, Frky ze života, Frky o tchýních, O ekonomech, O Somálcích, O Windows, O Slovácích, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, O Němcích, O zvířátkách, O mužích, O Chucku Norrisovi apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: vodorovné značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako jídlo a nápoje, přístroje, smajlíci a emotikony, auta, květiny, zelenina, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, muži, symboly, osobnosti a lidé, mapy, hudba, halloween, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, sport, stavby, ovoce, věda, nápoje, zvířata, hmyz atd.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, státy usa, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, geocaching, hudební zkratky, měny, úřady a ministerstva, okresy České republiky, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, zkratky krajů České republiky apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: zajímavosti, zdroje informací, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, internetové stránky, Pozadí na plochu květiny, info, Wallpapers na PC ke stažení, hyperlinky, Bhutan, pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník, URL, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Frky, fóry, vtípky, černý humor, anekdoty, ftipy

Potřebujete se naladit? Frky, fóry, vtípky, černý humor, anekdoty, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, O mužích, O ženách, Vtipy o cikánech, Frky ze života, O zvířátkách, O Somálcích, O škole, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O manželství, O Slovácích, O Windows, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách apod.

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Oregon, Wisconsin, Maryland, New Jersey, Kalifornie, Severní Karolína, Ohio, Oklahoma, New Hampshire, Severní Dakota, Virginie, Montana, Západní Virginie, Nové Mexiko, Alabama, Louisiana, Michigan, Mississippi, Idaho, Minnesota, Connecticut, Wyoming, Washington, Missouri, Kentucky, Tennessee atd.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Síť, zábava, důležité informace

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Myšlenky, motta, rčení, moudra, aforismy, hlášky, výroky

Citáty slavných osobností, Myšlenky, motta, rčení, moudra, aforismy, hlášky, výroky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o ženách, citáty o bohu, citáty o lásce od různých známých osobností.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií úřady a ministerstva, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, okresy České republiky, měny, hudební zkratky, mezinárodní organizace, geocaching, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, týmy NHL, politické strany a hnutí apod.

Keywords:M, linky, Členské země americké federace, volný čas, Sexy Rie Miyazawa, cestování, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online testy a kvízy zdarma, Russia, humor, Seznam souborových přípon, F

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: latina, matematika, nápoje, internet, zkratky, náboženství a křesťanství, lékařství a medicína, různé, účetnictví, zločin a právo, sport, software, filozofie, literatura, bankovnictví, technika, psychologie, politika, cestování, věda, nástroje, rostliny, příroda, stavebnictví atd.

Online vánoční webzine - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Pak zkuste Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční kaktus, Slámový adventní věnec, Jezulátko, Francouzsky, Tapeta, Vinná klobása, Ohňostroj, Keramika, Anglicky, Vosí hnízda, Košíčky, Osvětlení, Ostrava, Desktop, Papírové ozdoby, Štěstí, Vánoční svíčky, Šišky, Vánoční svařák, Sněhulák, Bramborový salát, Alkoholový kalendář, Štědrý den, Pokrmy, Striezelmarkt, Jesličky, Adventní věnec, Vánoční trhy, Tichá noc, Text, Vánoční stromek apod.

Náš tip, zábava, důležité informace

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, Dopravní značení, Open format, Online životopisy, biografie slavných osobností, M, Vlajky měst a obcí České republiky, Pizza, ingredience, druhy, recepty, zdarma, Online vánoční webzine, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Obrázky zdarma

Hry pro kluky

Zkuste hry pro kluky Hry jsou rozdělené kategorií: Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Logické, Velikonoční hry, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Závodní, Oddechové, Karetní, Sportovní, Strategie, Klasické a podobně.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií školství, rodinné vztahy, politika, politici, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, herectví, herci a herečky, žurnalisté a novináři, osobnosti, lékařství, přezdívky, sport, psychologie, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, státní správa, vlastnosti, záliby, mytologie, profese a zaměstnání, umělci atd.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Vybírejte z kategorií online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, zelenina, halloween, zvířata, osobnosti a lidé, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, mapy, ptáci, nápoje, květiny, dopravní prostředky, symboly, hudba, náboženství, sport, rostliny, jídlo a nápoje, přístroje, stavby, hmyz, láska atd.

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Klíčová slova: počítače, odkaz, Vlajky států USA, Shiri Appleby, internet, Obrázky na plochu PC, multimédia, Co je to omalovánka?, výukové pomůcky, zadarmo, odkazy

Hry pro kluky

Zkuste hry pro kluky Hry jsou rozdělené kategorií: Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Logické, Velikonoční hry, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Závodní, Oddechové, Karetní, Sportovní, Strategie, Klasické a podobně.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií školství, rodinné vztahy, politika, politici, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, herectví, herci a herečky, žurnalisté a novináři, osobnosti, lékařství, přezdívky, sport, psychologie, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, státní správa, vlastnosti, záliby, mytologie, profese a zaměstnání, umělci atd.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Malíř, Vládce, New Jersey Devils, Protektorát, Habsburkové, Prezidenti, Pittsburgh Penguins, Mim, Diplomat, Olympijští vítězové, Itálie, Trenérka, Podnikatel, Hokej, Zpěvák, ČSSD, New York Rangers, Vrah, Charta 77, Francouz, Washington Capitals, Esejista, Kněz, Komunista, Hudba, Prezidenti ČR, Archivář, Hudebnice, Ministr, Prezident, Prezident USA, Scénárista, Exilový prezident, Normalizace, Komik, Imitátor apod.

Myšlenky, motta, hlášky, rčení, přísloví, moudrosti, výroky

Citáty slavných osobností, Myšlenky, motta, hlášky, rčení, přísloví, moudrosti, výroky, . Naleznete zde citáty o dobru, citáty o životě, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o bohatství, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o penězích, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o lásce od různých známých osobností.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Klíčová slova: doporučujeme, tipy, Kliparty pro dokumenty, Online testy zdarma bez registrace, Světové vlajky, Freeware, Online web Hry zdarma bez registrace, F, Nejlepší hry pro dívky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Hry pro dívky online, Vánoční web, Thierry Henry, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Divný cukr: Mami, v obálce nám přišel cukr.

Letí netopýr a narazí do stromu, spadne na zem, ale otřepe se a letí dál. Narazí do stožáru, spadne, ale zase se sebere a letí dál. Narazí do komína, zase spadne a řekne: "Do prdele, já se s tím walkmanem jednou zabiju."

V restauraci. "Nebojte se, to jenom vypadly pojistky," řekl hostinský.

Další odkazy:

Obrázky k vybarvení
Zajímavé internetové odkazy
Germany
Tipy na užitečné weby
Athletic Bilbao club
Odkazy na užitečné webové stránky
Azumi Kawashima
Odkazy na zajímavé weby
Obrázek fialové vejce
Tipy na zajímavé weby
Přáníčka k svátku, texty k jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.