Partnerské weby pro děti, studenty i dospělé

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Super online kvízy

Doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj apod.

Klíčová slova: cestování, multimédia, Super online hry zdarma, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Texty přáníček k svátku podle jmen, Onlinovky zdarma, Tapety na plochu počítače, R, Stromeček, Kliparty zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Členské země americké federace, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Super online hry zdarma

Doporučujeme super online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Pro dívky, Akční hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Strategie, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Střílečky, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Relaxační hry, Sportovní hry, Animace a tak dále.

Státní prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země střední Asie, Antarktidy, země východní Asie, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky apod.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Vánoční web - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Křesťanství, Santa, Linux, Kinder, Vánoční svíčky, Ohňostroj, Lindt, Píseň, Vánoční dekorace, Špalda, Dia, Silvestr, Jídlo, Vánoční stromeček, Televize, Neviňátko, Kameňák, Německy, Bůh, K Vytisknutí, Atmosféra, Vinná klobása, Jesličky, Vánoce, Pokrmy, Vykrajovátka, Brno, Jezulátko, Strom, LED svíčky, Vídeňský punč apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, v čem upravit, jak importovat, jak exportovat, jak otevřít, jak přehrát, čím zobrazit, jak spustit, v čem spustit, jak konvertovat, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: koncovky souborů, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, internet a web, komprimace dat, hudební audio soubory, spustitelné soubory, konfigurační soubory, systémové soubory, obrazy disků, šablony dokumentů apod.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Keywords:Super online kvízy, Online životopisy, biografie slavných osobností, F, zadarmo, Wayne Rooney, Online životopisy, biografie, URL, Online hry zdarma, Stromečky, Webové html5 hry zdarma, hyperlinky, webovky

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Full HD pozadí na PC - nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD pozadí na PC. můžete využít v PC, monitor, tablet, obrazovka počítače, displej, mobil, smartphone, ultrabook, mobilní telefon, phablet, notebook a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone), Mac, Linux Ubuntu, Windows NT, BlackBerry OS, Linux Fedora, Windows 2000, Windows Server 2012, Microsoft Windows 8, Windows 7. Obrázky na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, Formule 1, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, fantasy, nature - příroda, ptáci, velkoměsta a noční život, fraktály, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, flóra, stromy. Zvolit si můžete z velikostí 1920x1080 Full HD, 2560x1600, 1536x2560, 800x600, 1366x1024, 1440x2560, 1280x960, 1800x1440, 1080x1800, 1280x854, 412x846, 1280x800, 1920x1080, 3200x1800, 1280x1024, 320x568 atd.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení využívané v Česku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zákazové dopravní značení, zahraniční značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, vodorovné značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky apod.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online hry zdarma, č, Novoroční přání pohodičku v novém roce, odkaz, Nejlepší školní testy a kvízy, Slovník pojmů Co je to?, Vánoční rybí polévka z kapra, pro děti, zábava, Nejhranější online testy a kvízy, kuriozity

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj apod.

Webové html5 hry zdarma

Zkuste webové html5 hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Akční hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Sportovní a tak podobně.

Vtípky, anekdoty, vtipy, černý humor, frky, ftipy

Potřebujete se naladit? Vtípky, anekdoty, vtipy, černý humor, frky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O mužích, O manželství, O Slovácích, O ekonomech, Vtipy o cikánech, O škole, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, O Němcích, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, O Windows, O ženách apod.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Ftipy, fórky, frky, kameňáky, anekdoty, fóry

Chcete se uvolnit? Ftipy, fórky, frky, kameňáky, anekdoty, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky ze života, O Somálcích, O důchodcích, O ekonomech, O škole, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, O mužích, O manželství, Vtipné hádanky, O Slovácích, Frky o tchýních, O Němcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O Windows, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi apod.

Členské země americké federace

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Maryland, Michigan, Illinois, Georgie, Arizona, Havaj, Missouri, Arkansas, New York, Mississippi, Kentucky, Kansas, Wisconsin, Connecticut, Colorado, Louisiana, Montana, Washington, Ohio, Jižní Karolína, Iowa, Severní Karolína, Alabama, Utah, Indiana, Vermont atd.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: národnost, podnikání a podnikatelé, filozofie, lékařství, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, psychologie, rodinné vztahy, poruchy, státní správa, historie, žurnalisté a novináři, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, mytologie, zločin a právo, profese a zaměstnání, přezdívky, umělci atd.

Klíčová slova: zajímavosti, Superhry a hry online zdarma, Wallpapery do mobilu, O vánočním filmu Sám doma, Super free web games zdarma, volný čas, linky, Vánoční stromeček, odkazy, Státní prapory, internetové stránky

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj apod.

Webové html5 hry zdarma

Zkuste webové html5 hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Akční hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Sportovní a tak podobně.

Vtípky, anekdoty, vtipy, černý humor, frky, ftipy

Potřebujete se naladit? Vtípky, anekdoty, vtipy, černý humor, frky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O mužích, O manželství, O Slovácích, O ekonomech, Vtipy o cikánech, O škole, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, O Němcích, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, O Windows, O ženách apod.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Onlinovky zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme onlinovky zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Klasické, Vánoční online hry, Střílečky, Velikonoční hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Sportovní, Karetní, Strategie, Závodní, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Pro dívky a podobně.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: filozofie, vlastnosti, politika, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, národnost, rodinné vztahy, osobnosti, politici, křesťanství, historie, zločin a právo, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, věda, poruchy, žurnalisté a novináři, lékařství, psychologie, školství, státní správa, nadpřirozené osoby atd.

Klíčová slova: pro dospělé, doporučujeme, počítače, info, Slovník pojmů Co je to?, Novoroční přání půjdem spolu do hospody, Vánoční web, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Přehled přípon a koncovek souborů, Městské a obecní prapory obcí ČR, Online hry zdarma, weby, Pozadí na plochu voda, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Taky důvod: Proč naši hokejisté nedokázali odpovědět na góly soupeře? Protože měla pošta zavřeno.

Tady je tlustý led, tady to přejdeme.

Jak se říká rozhodčímu, který vyloučí více než tři čtvrtiny hokejistů? Kanibal.

Další odkazy:

Länderflaggen, Nationalflaggen, flagge, fahnen
Doporučené odkazy
Santa
Zajímavé webové stránky
Vyzkoušejte si zdobení vánočního stromu online
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Jmenovky na dárky k vytištění
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Texas hold em Indonesia
Tipy na zajímavé weby
Vánoční pokrmy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.