Naše tipy, zábava, hry, vzdělávání

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Online životopisy, biografie - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, křesťané a svatí, herci a herečky, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Zpěvačky, Lord, Archivář, Itálie, Komik, Vojáci, Producent, Nežijící, Žhavé výstřely, Básníci, Slováci, Boston Bruins, Česká královna, Máj, Husité, Atentát, Vrah, KSČ, Továrník, Rakousko-Uhersko, Císař, Hokej, Československo, Faraon, Žijící, Malíř, Exilový prezident, Poprava, Kladno, Architekt, Historik, Trenérka, Textařka, Francie, Miliardáři, New York Rangers apod.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Klíčová slova: Online adventní magazín, zdroje informací, Online vánoční webzine, V, Puzzle online, doporučujeme, pro děti, Kliparty pro dokumenty, Bezlepkové vánoční cukroví, internet, Státní prapory všech zemí, tipy, školství

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

PC pozadí pro Windows - tapety na plochu PC

Dále vám doporučujeme: PC pozadí pro Windows. jsou vhodná pro ultrabook, obrazovka počítače, počítač, mobil, smartphone, tablet, mobilní telefon, phablet, notebook, PC, displej a pro operační systémy Lubuntu, Microsoft Windows 8, Windows Me, Windows NT, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows 7, BlackBerry OS, Linux Fedora, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista. Počítačové tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, wallpapery, auta, jídlo a nápoje, květiny, kytky, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, rostliny, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, hudební tapety, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí. Dostupná rozlišení jsou 1920x1280, 360x720, 1152x864, 2560x2048, 1600x2560, 1280x854, 1920x1080 Full HD, 1920x1440, 768x1024, 1800x1440, 1366x1024, 1600x900, 1152x768, 1680x1050, 1280x960, 360x760 atd.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Keywords:Online zeměpisné testy zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Státní vlajky zemí, URL, Anastacia, Obrázky zdarma, Dopravní značky, Dopravní značky, Štědrovečerní hostina, Online web Hry zdarma bez registrace, Onlinovky zdarma, internetové stránky

Wallpapery na plochu PC - obrázky ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapery na plochu PC. můžete využít v obrazovka počítače, ultrabook, mobilní telefon, počítač, tablet, PC, notebook, phablet, smartphone, displej, monitor a pro operační systémy Windows Me, SUSE Linux, OSX, Red Hat Linux, Windows 7, Windows 10, Windows Server 2012, Windows 95, BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), Mac. Obrázky na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, velkoměsta a noční život, Formule 1, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, fantasy, nature - příroda, fraktály, ptáci, hmyz a pavouci, květiny, zvířata, vesmír, kosmos. Zvolit si můžete z velikostí 1440x2560, 412x846, 3200x1200, 1536x2048, 1440x960, 1440x900, 1920x1080 Full HD, 320x568, 360x720, 750x1334, 800x600, 2560x1440, 2048x1536, 1280x800, 1920x1200, 1600x900 atd.

Onlinovky zdarma

Doporučujeme onlinovky zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Bojové online gamesy, Logické, Střílečky, Velikonoční hry, Strategie, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Karetní, Pro dívky, Sportovní, Vánoční online hry a podobně.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: technika, příroda, literatura, politika, fyzika, lékařství a medicína, český jazyk, bankovnictví, latina, filozofie, nemoce, zkratky, materiály, jídlo, různé, hardware, internet, chemie, rostliny, software, sport, školství, matematika, náboženství a křesťanství atd.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Skvělé hry online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme skvělé hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, online html5 hry, Střílecí hry, Vaření a smažení, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry, Oddechové hry apod.

Hry pro kluky

Zapařte si hry pro kluky. V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Bojové gamesy, Karetní hry, Závodní moto hry, Akční hry, Sportovní, Logické a tak podobně.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, volný čas, kuriozity, Manchester United FC, info, M, počítače, Online tetris hry zdarma, Hry pro kluky, Full HD tapety na PC, zábava, Životopisy osobností

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Americké federální vlajky

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Arkansas, Oklahoma, Virginie, Oregon, Illinois, Maine, Minnesota, Indiana, Michigan, New York, Idaho, Utah, Missouri, Washington, Severní Karolína, Nové Mexiko, Rhode Island, Florida, Alabama, Wyoming, Aljaška, Wisconsin, Západní Virginie, Jižní Dakota, Iowa, Montana atd.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klíčová slova: Nej hry online, odkaz, Vlajky měst České republiky, Gabon, Počítačové tapety pro Windows, humor, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Digitální počítačové hry, herní konzole, webovky, Americké federální vlajky, výukové pomůcky

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Online vánoční webzine - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Pak zkuste Online vánoční webzine. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kameňák, Santa Claus, Francouzsky, Plocha, Láska nebeská, Adventní neděle, Bůh, Anděl, PF, Štěstí, Ježíš Kristus, Vykrajovátka, Přáníčko, Omalovánky, Ohňostroj, Televize, Osvětlení, Film, Anglicky, Vánoční svařák, Adventní kalendář, SMS, Vánoční stromek, Štóla, Osvětlení do oken, Alkoholový kalendář, Schleich, bezlepkové cukroví, K Vytisknutí, Umělý vánoční stromek, Dárky apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak spustit, jak přehrát, kterak editovat, v čem upravit, jak otevřít, čím zobrazit, čím prohlížet, v čem spustit, jak importovat, jak konvertovat soubory následujících typů: spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, koncovky souborů, grafiku, konfigurační soubory, dokumenty, hudební audio soubory, internet a web, systémové soubory, šablony dokumentů, obrazy disků apod.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií obecné zkratky, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, týmy NHL, země EU, politické strany a hnutí, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, státy usa, geocaching, úřady a ministerstva apod.

Full HD tapety na PC - obrázky na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD tapety na PC. vhodné pro PC, mobilní telefon, phablet, obrazovka počítače, displej, smartphone, monitor, notebook, počítač, mobil, tablet a pro operační systémy Windows NT, FreeBSD, Windows Me, Linux Fedora, Mac, Linux Xubuntu, Windows 7, Windows 2000, SUSE Linux, Java ME, Windows XP. Nejlepší pozadí na plochu zdarma z kategorií adventní a vánoční tapety, noční města, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, květiny, kytky, voda a bubliny, wallpapery, hry a herní wallpapery, hudební tapety, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, letadla. Stahujte v rozlišení 1280x1024, 320x568, širokoúhlé 1366x768, 1536x2048, hi res 2560x1920, 360x760, 1440x900, 1800x1440, 800x1280, HD 1280x720, 375x667, 1200x1920, 1600x1200, 854x480, 2160x3840, 1024x768 atd.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, multimédia, Nejhranější online testy a kvízy, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, PC pozadí pro Windows, Recepty na vánoční cukroví, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, H, Skvělé hry online zdarma, weby, Vlajky jednotlivých států USA, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Vánoční zvoneček, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Buzíci ve sprše: Dva homosexuálové stojí ve sprše, co dělají? ... Čekají, až jednomu upadne mýdlo.

Dělají to spolu dva homosexuálové, když tu náhle jeden řekne, že se jde na chvilku upravit do koupelny. Za chvíli se vrátí a pokračují v sexu. Když je za nějakou dobu vyprovázen svým přítelem z bytu, tak se přítel podívá do koupelny a zděsí se. Všude je sperma. Sperma na stěně, sperma na umyvadle, sperma na pračce…prostě všude. "Ty sis ho tu honil!" "Né, nehonil." "Ale honil, podívej se, jak to tu vypadá!" "Říkám, že nehonil. Jenom jsem si trochu prdnul…"

Ministr Kalousek popírá, že by byl za odvoláním šéfa severokorejských ozbrojených sil. "Musel jsem jeho číslo vytočit náhodou," řekl médiím.

Další odkazy:

Kim Kardashian
Tipy na Partnerské weby
Online omalovánky Sport pro děti
Odkazy na partnerské weby
Recept na novoroční čočku na kyselo
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Adventní dekorace - řetězy
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám
Zajímavé webové stránky
Návod na pěstování vánočního kaktusu

Děkujeme vám za vaši návštěvu.