Naše tipy pro děti, studenty i dospělé

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Blízkého východu, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země východní Asie, Antarktidy, země Afriky apod.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: humor, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, F, Přehled vlajek USA, Ashley Olsen, Online hry zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Wallpapers na plochu počítače, Velikonoční přáníčko Velikonoce jsou tady!, internet, Nejlepší online hry zdarma, hyperlinky, tipy

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako žurnalisté a novináři, přezdívky, vlastnosti, záliby a hobby, herectví, herci a herečky, lékařství, podnikání a podnikatelé, politici, národnost, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie, psychologie, umělci a umění, nadpřirozené osoby, křesťanství, osobnosti, státní správa, sportovci a sportovkyně, školství a vzdělávání, profese a zaměstnání, mytologie atd.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Wallpapers na plochu počítače - tapety na PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na plochu počítače. doporučujeme pro obrazovka počítače, mobilní telefon, ultrabook, PC, mobil, smartphone, displej, počítač, notebook, phablet, tablet a pro operační systémy Linux Xubuntu, Lubuntu, Linux Mint, Windows 10, Slackware, Windows NT, Windows Server 2012, Windows 7, Windows Me, Java ME, macOS. Obrázky na PC z kategorií širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, fantasy, armáda, válka, zbraně, fraktály, hmyz a pavouci, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, nature - příroda, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, ptáci, květiny, free wallpapers. Stahujte ve velikostech 1080x1920, 1366x1024, 1280x854, 1366x768, 2560x1920, 854x480, 2048x1080, 1920x1080 Full HD, 1152x1920, 2560x1440, 2160x3840, 1920x1080, 3200x1200, 1152x864, Full HD 1080x1920, 1920x1440 atd.

Keywords:webovky, A, weby, odkazy, Obrázek Velikonoční zajíček, Přehled přípon a koncovek souborů, Dopravní značky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Liechtenstein, Městské a obecní prapory obcí ČR, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, volný čas

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Fóry, vtipy, fórky, frky, černý humor, vtípky

Potřebujete se naladit? Fóry, vtipy, fórky, frky, černý humor, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o policajtech, O Windows, O škole, O ekonomech, Vtipy o doktorech, O manželství, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, Vtipy o cikánech, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, Vtipy o Bohu, O důchodcích apod.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, Databáze osobností Kdo je to?, Slovník pojmů Co je to?, FC Barcelona, Full HD tapety na PC zdarma, zdarma, č, Omalovánka s velikonočním zajíčkem, webové stránky, počítače, Free game online hry, Kliparty zdarma ke stažení

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství atd.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Motta, moudra, úsloví, moudrosti, rčení, myšlenky, bonmoty

Citáty slavných osobností, Motta, moudra, úsloví, moudrosti, rčení, myšlenky, bonmoty, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o bohatství, citáty o lži, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o smutku, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o rozumu, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o penězích od různých známých osobností.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Seznam vlajek amerických států

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Texas, Alabama, Virginie, Havaj, Louisiana, Tennessee, New York, Ohio, Missouri, Delaware, Nevada, Indiana, Nové Mexiko, Michigan, Minnesota, Florida, Arkansas, Severní Dakota, Kansas, Wyoming, Kentucky, Jižní Karolína, Maine, Nebraska, Wisconsin, Georgie atd.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako významné osobnosti, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vojáci, Diplomat, Rétorika, Američané, Básník, Protektorát, Zlatý slavík, Komik, Pop, Miliardáři, Vražedkyně, Křesťanství, Exilový prezident, Ministři, Hejtman, Máj, Malíř, Náboženství, Slováci, Prezidenti ČR, Olympijští vítězové, Scénárista, Češi, Žhavé výstřely, NHL, Textařka, Hejtmani, Philadelphia Flyers, Voják, Ekonom, Režisér, Sci-fi, Závodník, Komunista, Obchodník, Poprava apod.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, doporučujeme, kuriozity, Omalovánky - dinosauři, cestování, zábava, Dopravní značení, Alyson Hannigan fotky, zdroje informací, Seznam zkratek a akronymů, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Aforismy, motta, moudra, přísloví, rčení, moudrosti, hlášky

Citáty slavných, Aforismy, motta, moudra, přísloví, rčení, moudrosti, hlášky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o svobodě, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o rozumu, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o přátelství od různých známých osobností.

černý humor, vtípky, frky, fóry, ftipy, vtipné texty

Zkuste vypnout! černý humor, vtípky, frky, fóry, ftipy, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o metanolu, černý humor, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipné citáty, anekdoty o politice, kameňáky, vtipné básničky, vtipné hádanky apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: účetnictví, filozofie, psychologie, náboženství a křesťanství, literatura, internet, nemoce, zkratky, bankovnictví, nástroje, materiály, věda, ekonomie a ekonomika, zločin a právo, sport, počítače, latina, hardware, technika, stavebnictví, software, různé, český jazyk, chemie atd.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Tapety na PC, URL, Vše o Vánocích, linky, Přáníčko Velikonoce jsou tady!, zeměpis, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, V, Online životopisy, biografie slavných osobností, M, zajímavosti, Luis Suárez calciatore, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Redbull?: Sedí babka na stromě a kolem jde puberťák. "Copak, babi, Redbull?" "Ne, pitbull."

Náhodný puk zabil v hledišti hokejistovu tchyni. Reprezentační borec se k tragické události vyjádřil slovy: „A kdo říká, že byl náhodný?”

Víte, kdo je to bisexuál? Muž, který jde za sestřičkou a sbalí doktora.

Další odkazy:

Obrázek zelené vajíčko
Juventus Turín
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Lindsay Lohan celebrity
Online hra velikonoční králíček
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Přání, přáníčka, blahopřání
Odkazy na zajímavé weby
Iceland
Zajímavé internetové odkazy
Obrázek darované vajíčko
Obrázek ošatka s vajíčky
Tipy na Partnerské weby
Online hry zdarma
Lindsay Lohan fotky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.