Zajímavé odkazy, technika, kultura, informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční dárky, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Přání, Recepty, Sněhulák, Kapr, Vídeň, Santa, Špalda, Vánoční svícen, Vánoční pozadí, Silvestr, Květiny, LED svíčky, Perníčky, Keramika, Stromeček, Adventní věnec, Adventní trhy, Ježíšek, Jarmark, Umělý vánoční stromek, Tiskárna, Keramický adventní věnec, Pro děti, Kuba, Kameňák, K Tisku, Brambořík, Adventní svícen, Pozadí, Vánoční ozdoby, Milka apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Vtipné texty, fórky, fóry, vtipy, ftipy, vtípky

Chcete se uvolnit? Vtipné texty, fórky, fóry, vtipy, ftipy, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, O ženách, O manželství, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, O zvířátkách, O škole, O Němcích, O Somálcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, O mužích apod.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky atd.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, internetové stránky, Online hry zdarma, odkazy, Vánoční stromek, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, V, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Milla Jovovich, Kliparty pro dokumenty, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Free game online hry, webovky

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Obrázky na plochu počítače - wallpapers na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na plochu počítače. jsou vhodná pro tablet, monitor, smartphone, mobil, notebook, displej, PC, počítač, mobilní telefon, ultrabook, phablet a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows XP, Lubuntu, Windows 98, macOS, Android, Chrome OS, BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), Java ME, Windows Me. Tapety do mobilu jsou přehledně rozdělené do kategorií: hudební tapety, letadla, rostliny, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, Roztomilá zvířátka, auta, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky. Zvolte si z rozměrů 1200x1920, 750x1334, 800x1280, 1280x854, 360x760, 800x600, 2048x1536, 768x1024, 1280x960, 1536x2048, 2560x1600, 412x846, širokoúhlé 1366x768, hi res 2560x1920, 375x812, 1440x900 atd.

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako ostrůvky Oceánie, Antarktidy, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země Afriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země střední Asie apod.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, týmy NHL, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, hudební zkratky, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky apod.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Keywords:volný čas, Státní prapory států světa, doporučujeme, výukové pomůcky, Grunge hudební styl, Dopravní značení, pro dospělé, Přehled přípon a koncovek souborů, Vánoční hvězda, humor, webové stránky, tipy

Staré hry online

Zapařte si staré hry online Vybírejte z kategorií Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Omalovánky, Oblíkačky, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Adventury, Střílecí hry, Oddechové hry, Akční gamesky, Vaření a smažení, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, online html5 hry, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry apod.

Vtípky, vtipy, fóry, frky, ftipy, kameňáky

Chcete se pobavit? Vtípky, vtipy, fóry, frky, ftipy, kameňáky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, frky o zvířatech, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipy o facebooku, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu apod.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Informace, technika, kultura, informace

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní provozní značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky apod.

Klíčová slova: hyperlinky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, internet, Cestování do USA, Obrázky vlajek měst ČR, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online web Hry zdarma bez registrace, Jak jsi krásné, neviňátko, Dopravní značení, Seznam zkratek a akronymů, Seznam přípon a koncovek souborů, zdarma

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Náš tip, technika, kultura, informace

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: politika, software, sport, internet, filozofie, jídlo, materiály, různé, chemie, hardware, nápoje, latina, rostliny, věda, psychologie, náboženství a křesťanství, ekonomie a ekonomika, lékařství a medicína, stavebnictví, cestování, bankovnictví, počítače, nemoce, literatura atd.

Free game online hry

Příznivcům PC her doporučujeme free game online hry. Naleznete zde Karetní hry, Sportovní, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Logické, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Závodní moto hry, Postřehové a tak podobně.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Klíčová slova: Vlajky států USA, počítače, cestování, Texty nejznámějších vánočních koled, Stručný encyklopedický slovník, Obrázky na plochu počítače, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vánoční svíčky jako oblíbená dekorace, Biografie známých osobností, weby, V

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Síť, technika, kultura, informace

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Full HD pozadí na PC - tapety na PC

Dále vám doporučujeme: Full HD pozadí na PC. doporučujeme pro mobilní telefon, phablet, mobil, tablet, počítač, smartphone, PC, ultrabook, displej, monitor, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 10, Windows 98, Slackware, Java ME, BlackBerry OS, Chrome OS, Red Hat Linux, Windows NT, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Linux Mint. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, ptáci, motorky, tenisté a tenistky, Formule 1, zvířata, květiny, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, free wallpapers. Dostupné rozměry 2560x1440, 1152x1920, 1920x1080, 1600x1200, 854x480, 2560x1600, 1280x1024, HD 1280x720, 360x720, 1280x800, 1280x854, 1920x1440, 1200x1920, 1440x960, 1024x768, 2160x3840 atd.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako věda, halloween, symboly, osobnosti a lidé, náboženství, ptáci, ženy a dívky, jídlo a nápoje, hmyz, muži, mapy, stavby, ovoce, přístroje, květiny, nápoje, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, rostliny, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, zelenina atd.

Klíčová slova: školství, Stručný encyklopedický slovník, Federace USA, Online testy a kvízy zdarma, info, Kubovy osobní stránky o cestování, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, zdroje informací, kuriozity, Wallpapers na plochu počítače, odkaz, multimédia, Slova koledy Štědrej večer nastal, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Životní moudro: Nikdy nebuď první. Nikdy nebuď poslední. Nikdy se na nic nehlas dobrovolně.

"Budu muset na oční," konstatuje smutně svatojánská muška. "Včera jsem se čtvrt hodiny dvořila nedopalku cigarety..."

Víte, proč mají teplouši rádi zimu ? Nosí se přece teplé oblečení ! A víte, proč mají rádi léto ? To zase bývá teplé počasí !

Další odkazy:

Křesťanství a jejich vztah k Vánocům
Odkazy na užitečné webové stránky
Historie, zvyky a tradice na Boží hod vánoční
Odkazy na zajímavé weby
Přáníčka a obrázky k svátku
Linky na partnerské weby
Samolepky a vánoční jmenovky na dárky ke stažení
Zajímavé webové stránky
Malawi
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Kapr o Vánocích

Děkujeme vám za vaši návštěvu.