Tipy na zajímavé weby, cestování, zábava i hry

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Nejlepší tapety na plochu zdarma - wallpapers na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Nejlepší tapety na plochu zdarma. lze použít v ultrabook, tablet, smartphone, phablet, mobil, displej, monitor, obrazovka počítače, mobilní telefon, počítač, notebook a pro operační systémy Windows NT, Windows Server 2012, Java ME, Windows 10, Android, Slackware, BlackBerry OS, Windows 98, Red Hat Linux, Lubuntu, Microsoft Windows Vista. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hudební tapety, příroda, krajina, wallpapery, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, sportovní pozadí, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, zvířata, auta, jídlo a nápoje, rostliny, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka. Dostupná rozlišení jsou 800x600, 1366x1024, 375x812, 1280x960, 1280x768, 1600x2560, 1152x1920, 1800x1440, 2160x3840, 1024x768, 360x640, 1440x900, 2560x1600, 2560x2048, 768x1024, 360x720 atd.

Fóry, černý humor, fórky, vtípky, kameňáky, ftipy

Zkuste vypnout! Fóry, černý humor, fórky, vtípky, kameňáky, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipné hádanky, vtipné básničky, vtipné citáty, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, černý humor, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, murphyho zákony apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: herectví, herci a herečky, věda, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, poruchy, osobnosti, lékařství, zločin a právo, vlastnosti, politika, sport, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politici, rodinné vztahy, podnikání a podnikatelé, záliby, nadpřirozené osoby, školství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, psychologie, křesťanství, profese a zaměstnání, mytologie atd.

Síť, cestování, zábava i hry

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Nejhranější online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Pro dívky, Karetní, Střílečky, Bojové online gamesy, Strategie, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Klasické, Logické, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Závodní, Oddechové a podobně.

Full HD tapety na PC zdarma - full HD pozadí na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD tapety na PC zdarma. jsou vhodná pro ultrabook, phablet, počítač, mobilní telefon, PC, notebook, smartphone, tablet, obrazovka počítače, displej, monitor a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Windows 2000, Windows 10 Mobile, Windows 95, Windows 7, Linux Xubuntu, Lubuntu, Mac, Microsoft Windows Vista, Chrome OS. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: free wallpapers, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, Formule 1, motorky, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, ptáci, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, zvířata, fantasy. Zvolte si z rozměrů 2160x3840, 1152x864, 1440x2560, 1800x1440, 320x568, 1280x720, 1600x900, 1920x1440, 1536x2560, 1024x768, 1200x1920, 360x720, 1280x1024, 2048x1536, 2560x2048, 360x760 atd.

Klíčová slova: Přehled formátů souborů, internet, zeměpis, F, Taylor Swift naked, Vlajky měst a obcí České republiky, Nejhranější online testy a kvízy, Přehled formátů souborů, Portugal, cestování, Stručný encyklopedický slovník, Státní vlaječky, prapory, Nejhranější online hry zdarma

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Přehled státních vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled státních vlajek států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: Antarktidy, státy Blízkého východu, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země Afriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky apod.

Full HD wallpapers na PC - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD wallpapers na PC. doporučujeme pro mobilní telefon, mobil, ultrabook, phablet, PC, obrazovka počítače, smartphone, displej, monitor, notebook, tablet a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows 95, Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile, Android, Microsoft Windows 8, Mac, Windows 10, Slackware, Apple iOS (iPhone), Java ME. Pozadí na plochu PC jsou rozdělené kategorií: vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, auta, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, wallpapery, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, dopravní prostředky, příroda, krajina, psi a štěňátka, rostliny, voda a bubliny, noční města, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky. Stahujte ve velikostech 1600x900, 1920x1440, 1920x1080 Full HD, hi res 2560x1920, 1536x2048, Full HD 1080x1920, 1024x768, 360x640, 2560x2048, 750x1334, 1536x864, 1200x1920, 640x480, 1440x2560, 2160x3840, 2560x1440 atd.

Keywords:tipy, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, pro dospělé, humor, Omalovánky k vytištění pro děti, Online hry zdarma, Wallpapers na plochu počítače, Vše o Vánocích, Andrés Iniesta, Nejlepší hry pro dívky, pro děti, Full HD tapety na PC zdarma

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Pak zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: významné osobnosti, režiséři a scénáristé, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Olympiáda, Komik, Poslanci, Itálie, Sci-fi, Upálen, Český slavík, ČSSD, Komunista, Královna, Překladatel, Protektorát, New York Rangers, Zavražděn, Archivář, Rétorika, Dabérka, Textařka, Boston Bruins, Diplomat, Továrník, Textař, KHL, Dallas Stars, Philadelphia Flyers, Francie, Architekt, Esejista, Česká královna, Zpěvačky, HIV pozitivní, NHL, Starověký Egypt, Československo, Prezidenti ČR, Kancléř apod.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Fóry, vtípky, fórky, černý humor, anekdoty, kameňáky

Zkuste vypnout! Fóry, vtípky, fórky, černý humor, anekdoty, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií O ženách, O zvířátkách, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, O manželství, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, O Slovácích, Vtipy o doktorech, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, Vtipy o cikánech, O důchodcích, O škole, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, měny, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, týmy NHL, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, státy usa, země EU, úřady a ministerstva apod.

Klíčová slova: multimédia, F, Online životopisy, biografie slavných osobností, Julia Roberts, weby, F, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Vlajka Turks a Caicos, URL, Obrázky vlajek měst ČR, odkaz, zdarma

Super online flash hry

Zkuste super online flash hry. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Akční hry a tak podobně.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Vybírejte z kategorií online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Fórky, anekdoty, fóry, vtipné texty, frky, vtípky

Potřebujete se naladit? Fórky, anekdoty, fóry, vtipné texty, frky, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, Frky ze života, O mužích, O ekonomech, O Windows, O manželství, Vtipy o Bohu, O Somálcích, O škole, Vtipy o cikánech, O ženách, O zvířátkách, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, O Němcích apod.

Klíčová slova: Nejlepší zeměpisné kvízy, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Shakira, webové stránky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, F, Svátky, jmeniny, kalendář, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Super online flash hry, Dopravní značky

Super online flash hry

Zkuste super online flash hry. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Akční hry a tak podobně.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Informace, cestování, zábava i hry

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, ovoce, květiny, smajlíci a emotikony, náboženství, hmyz, jídlo a nápoje, láska, symboly, sport, halloween, zvířata, nástroje a přístroje, nápoje, ptáci, přístroje, stavby, osobnosti a lidé, rostliny, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, hudba atd.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde online html5 hry, Oddechové hry, Logické hry, Hry s koňmi, Auta a závodní, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Oblíkačky, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Střílecí hry, Akční gamesky, Farmářské hry, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Strategické onlinovky apod.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha apod.

Vše o Vánocích - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vídeňský punč, Pokrmy, Dárky, Jesličky, Omalovánky, Silvestr, Milka, Sněhulák, Obrazovka, Text, Tiskárna, Kapr, Lego, Pro děti, Ostrava, Osvětlení do oken, Papírové ozdoby, Rostliny, bezlepkové cukroví, SMS, Recepty, Wallpaper, Pastýř, Ježíš Kristus, Tapeta, Nový rok, Vánoční ozdoby, Šišky, Vykrajovátka, Linecká kolečka, Brno apod.

Klíčová slova: Full HD wallpapers na PC, Hry pro nejmenší online, Přehled státních vlajek států světa, Přehled vlajek USA, B, Manchester United FC, volný čas, Online hry pro děti zdarma, školství, zdroje informací, zadarmo, Nejlepší zeměpisné kvízy, Kam na výlet?, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kříž: Přijde Žid do obchodu s náboženskými potřebami - rozhodnutý, že přijme křesťanskou víru a že si tedy koupí ten krucifix. Ukáže na jeden a ptá se prodavače, kolik stojí. "Tisíc korun," odpoví prodavač. "Hm, to je moc," řekne Žid. Rozhlídne se a ukáže na jiný: "A kolik by stál tadyhle ten bez toho atleta?"

Ulicí mezi domy prochází dlouhý smuteční průvod. Za rakví kráčí mladý muž s obrovským psem. Za mladíkem dlouhý zástup mužů. Z jednoho okna se dívá starší muž a volá: "Kdo to zemřel? To musel být oblíbený člověk podle toho davu!" "Zemřela mi tchyně!" "Aha, a její pes se s ní jde rozloučit, že?" "Ne, ten pes ji roztrhal!" "?????? A je ten pes na prodej??????????" "Stoupněte si do fronty!"

Jeden teplouš sedí ve vaně a vtom slyší zaťukání na dveře a hlas svého spolubydlícího: „Karle, můžuu?” „Jasně, prosím těee!” Pak vstoupí druhý teplouš, nabere vodu z vany na lžičku a odejde. Za chvíli zase: „Karle, můžuuu?” „No jasně, pojď seeem!” Tak se to opakuje aspoň pětkrát, až to ten ve vaně nevydrží a zeptá se: „Hele Vašíku, tak tu rovnou zůstaň se mnou, jestli se chceš koupat, ne?” „Ale to ne, ona totiž hoří kuchyň, ale já jsem tě nechtěl rušit.”

Další odkazy:

Tapety na plochu sport
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení
Tipy na užitečné weby
Romantické zamilované sms vzkazy
Doporučené internetové odkazy
Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce
Tipy na zajímavé weby
Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení
Odkazy na partnerské weby
Online omalovánky zvířátek k vybarvení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.