Charlize Theron profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Charlize Theron

Charlize Theron foto

profil Charlize Theron

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Charlize Theron. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Charlize Theron? Kolik váží, kolik měří Charlize Theron? Jaké jsou míry Charlize Theron? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Charlize Theron se narodila 1975-08-07. Měří 177 cm. Váží 61 kg. Míry Charlize Theron (prsa-boky-pas) jsou 90-67-94.

Křestní jméno:Charlize
Příjmení:Theron
Povolání:modelka herečka
Datum narození:1975-08-07
Míry:90-67-94
Výška:177 cm
Hmotnost:61 kg
Web stránka:http://charlize-theron.wz.cz/
Místo narození:Benoni, Jihoafrická republika

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Charlize Theron foto a fotky Charlize Theron.

Náš tip: Podívejte se na web věnovaný známé zpěvačce Anastacii.

English version of bio, Charlize Theron biography, profile you can found here


Charlize Theron photo

Několik fórů na závěr. Vtip Známky: Pošta musela stáhnout z oběhu známky s tvářemi politiků. Ptáte se: "Z jakého důvodu?" - "Protože lidé nevěděli na kterou stranu maji plivnout!"

Pošta musela stáhnout z oběhu známky s tvářemi politiků. Ptáte se: "Z jakého důvodu?" - "Protože lidé nevěděli na kterou stranu maji plivnout!"

Kolik blondýnek je potřeba na zašroubování žárovky? 1) Ech, co je to žárovka? 2) Jedna. Podrží žárovku a svět se kolem ní točí. 3) Dvě. Jedna podrží dietní kolu a druhá zakřičí: "Tatíííí!"

Oznamuje lékař homosexuálovi: „Máte kapavku. Kde jste k ní přišel?” „Nevím. Byl jsem sice v sauně, ale vzadu oči nemám!”

Julius Streicher

Julius Streicher byl německý politik, člen NSDAP, autor a válečný zločinec druhé světové války. Streicher se narodil ve městě Fleinhausen jako celkem deváté dítě v pořadí. Po střední škole se vyučil se učitelem. Vyučoval na základní škole, kde působil několik let. Když vypukla...

Ladislav Špaček

Ladislav Špaček je český spisovatel, znalec etikety a bývalý prezidentský mluvčí.Absolvoval Pedagogickou fakultu Ostravské univerzity a Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy. Následně se věnoval výuce bohemistiky.Po roce 1989 přešel k novinařině, kdy působil v Československé...

Pracovník help desku

Pracovník help desku je osoba, která pracuje v oddělení, jež má za úkol pomáhat řešit aktuální problémy zákazníků nebo zaměstnanců konkrétní organizace.Help desk poskytují společnosti či organizaci svým klientům a zaměstnancům jako oddělení, kam se lze dovolat v případě dotazů...